SZAFA LEKARSKA, MEDYCZNA MDBW/1 – DWUDZIELNA, JEDNODRZWIOWA, METALOWA Z PRZESZKLONYMI BOKAMI

Szafa lekarska to niezbędne osprzętowanie w placówkach medycznych, szpitalach i przychodniach. Jest funkcjonalnym i komfortowym rozwiązaniem na bezpieczne przechowywanie leków oraz drobnego sprzętu medycznego.

CECHY SZAFY MEDYCZNEJ
Szafa medyczna, jednodrzwiowa, składająca się z części górnej i dolnej o nieco różnorodnejbudowie, to strukturawykonana z wysokiej klasy blach o grubości od 0,8 do 1,0 mm, pokrytych estetyczną i wytrzymałą powłoką lakierową wykonaną w technologii proszkowej. Warstwa lakieru niewrażliwa na korozję i drobnezniszczenia mechaniczne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu użytkownikmożedobrać i dopasować kolor szafy do każdego wnętrza. Podstawowy kolor szafy to jasno szary.

Zobacz pełną ofertę na szafy lekarskie.

Część górna wyposażona jest w trwałe drzwi zamykane na klucz z wygodną klamką. Dzięki półkom o maksymalnym udźwigu 25 kilogramów, przeszkleniu drzwi i boków, wszystko stworzone ze szkła hartowanego, szafa jest bezpieczna w użyciu.

Część dolna bez przeszklenia, zaopatrzona jest w pojedynczą szklaną półkę, zamykaną pełnymi drzwiami uchylnymi zamykanymi na klucz.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej produktów, kliknij http://www.euro-medical.pl/szafy-lekarskie

Drzwi dolne i górne zamykane są zamkiem baskwilowym 3-punktowym, którego budowapozwala nadopasowanie rygla powyżej i poniżej systemu blokującego. Zamek kręci się, a rygle wpasowują się w szczeliny lub uchwyty umiejscowione w górnej i dolnej części szafy. Zapewnia to większą wytrzymałość i lepsze zabezpieczenie szaf i drzwi.

ROZMIARY SZAFY:
 – Wysokość 1800 milimetrów (+100mm z nogami z blachy lub kołami)
 – Szerokość 600 mm
 – Głębokość 420 mm

Poznaj ofertę

Tutaj obejrzysz produkt szafa na leki szpitalna