Fotel do chemioterapii FoZa Multi

Wielofunkcyjny fotel zabiegowy FoZa Multi przeznaczony jest do przeprowadzenia długotrwałych dializoterapii, chemioterapii oraz hematologii. Poprzez swoją funkcjonalność i wyposażenie dodatkowegwarantuje wysoki komfort pacjenta i bezpieczną pracę personelu w trakcie zabiegu.

Zobacz pełną ofertę na fotele do dializ
Fotel FoZa Multi produkowany jest z segmentówi rur stalowych, pokrytych lakierem proszkowym, odpornym na promieniowanie UV, zniszczeniafizyczne i środki dezynfekcyjno-myjące.
Fotel FoZa Multi zawierafunkcjęregulacji wysokości zespołu siedziska, która realizowana jest za pośrednictwem kolumny elektrycznej, modyfikacje kąta nachyleniaczęści oparcia pleców, regulację kąta pochyleniaczęści siedziska, regulację kąta nachylenia segmentu podudzia zintegrowanego z segmentem siedziska za pomocą siłowników elektrycznych (napędów elektrycznych).

Jesli chcesz zobaczyć więcej kliknij fotele do chemioterapii
Segment podudzia posiada regulowany podnóżek wzdłuż segmentu podudzia realizowany poprzez sprężynę gazową. Fotel zabiegowy / fotel do chemioterapii zawiera w zupełności zintegrowane z segmentem oparcia pleców podłokietniki, które posiadają funkcjęregulacji kąta nachylenia poprzez zwolnienie przycisku, regulację kąta odchylenia podłokietnika względem jego osi, funkcję odchylenia podłokietnika do położenia segmentu oparcia w celu łatwego zajęcia pozycji na fotelu przez pacjenta.Układ jezdny fotela do dializ wyposażony jest w podwozie z indywidualną blokadą wszystkich kół.Segmenty siedziska, segment oparcia pleców, segment podudzia, regulowany podnóżek oraz podłokietniki są tapicerowane bezszwowo.
Tutaj zobaczysz produkt fotel  do chemioterapii
Podstawa fotela, segment oparcia pleców, segment siedziska, podparcie stóp oraz podłokietniki posiadają osłony wykonane z tworzywa ABS.