Wózek do transportu chorego E-2

Nie ma nic bardziej pożądanego niż dziś, niż dobry produkt w dobrych cenach.
Nasz wózek może pochwalić się wysoką klasą wykonania a także komfortem użytkowania. Jest to produkt zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest pewnym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 przeznaczony jest do przewożenia pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promienieultrafioletowe, uszkodzenia mechaniczne i środki dezynfekcyjno-myjące. Produktposiada hydrauliczną zmianę wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców regulowaneza pomocą sprężyny gazowej upraszczającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed uderzeniami oraz zabezpieczające sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne prosto i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek standardowowyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery kółka jezdne o średnicy 125 mm gwarantują bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Zapytaj o cenę