Wózek do przewożenia chorych E-2

 W tak dogodnej cenie ciężko kupić wózki o wyższej jakości niż nasze świetne produkty.
Nasz wózek jest w stanie pochwalić się wysoką klasą wykończenia oraz komfortem użytkowania. Jest to produkt zawierający nowoczesne rozwiązania. Nie wybieraj kota w worku- nasz wózek jest pewnym i bezpiecznym wyborem.

Wózek do przewożenia chorych E-2 stworzony jest do transportu pacjentów na terenie szpitala, przychodni i innych placówkach medycznych. Stalowa konstrukcja wózka pokryta jest lakierem proszkowym, odpornym na promienieUV, zniszczenia mechaniczne i detergenty dezynfekcyjno-czyszczące. Wózekposiada hydrauliczną zmianę wysokości leża realizowaną pompą nożną . Leże wózka dwusegmentowe, oparcie pleców sterowaneprzy pomocy sprężyny gazowej upraszczającej znacznie obsługę personelowi medycznemu. W narożnikach wózka znajdują się krążki odbojowe chroniące zarówno ściany przed uderzeniami oraz zabezpieczające sam wózek. Wózek standartowo wyposażony jest w barierki boczne łatwo i szybko obsługiwane przy pomocy jednego przycisku. Ponadto wózek podstawowowyekwipowany jest w wieszak kroplówki oraz kosz na butlę z tlenem.

Cztery koła jezdne o średnicy 125 mm zapewniają bezproblemową jazdę na korytarzach szpitalnych. Centralna blokada kół – w standardzie – zapewnia łatwą obsługę wózka.

PARAMETRY TECHNICZNE:
Wymiary zewnętrzne: 210 × 69 cm
Zakres regulacji wysokości leża: 46-85 cm

Skontaktuj się z nami w
celu uzyskania ceny szafek przyłóżkowych