Szukasz aparat ekg do swojej praktyki? – Porady

ELEKTROKARDIOGRAF? 

Potrzebujesz modelu z interpretacją czy bez niej? Czy musi być przenośny? Czy musi się łączyć z komputerem? Ile kosztuje aparat ekg?. Ile kosztują materiały eksploatacyjne i akcesoria? To najważniejsze pytania, które trzeba zadać przy zakupie aparatu EKG. Najważniejsze jest jednak znalezienie niezawodnego i niedrogiego aparatu EKG, który spełni Twoje oczekiwania. Polecamy: http://polecane24.pl/aparaty-ekg/

Ten przewodnik pomoże ci zrozumieć podstawy, pomoże ci wybrać odpowiedni elektrokardiograf – Innymi słowy: Pomoże Ci podjąć najlepszą możliwą decyzję o zakupie.


Co to jest aparat EKG? Szybkie spojrzenie wstecz.

W 1901 roku Willem Einthoven, holenderski lekarz, skonstrułował pierwszy aparat ekg za pomocą galwanometru sznurkowego. Einthoven otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny w 1924 r. Za pracę nad elektrokardiogramem.

W 1927 r. General Electric Company (GE) opracował swoja wersję elektrokardiografu z wykorzystaniem lampowych wzmacniaczy próżniowych z lampą i lustrem, które śledziły impulsy elektryczne na błonie.

Stosując te same zasady co te wczesne maszyny EKG, współczesne aparaty ewoluowały w kompaktowe systemy półprzewodnikowe. Istnieją  przenośne maszyny EKG stosunkowo lekkie, aby można je było łatwo przenosić między oddziałami szpitalnymi. Niektóre z nich posiadają wspomaganą komputerowo interpretację normalnych i nienormalnych wyników EKG. Wiele z nich ma wbudowane drukarki i ekrany dotykowe LCD o wysokiej rozdzielczości. Niektóre są poręczne, dzięki czemu dzisiejsze modele są szybsze i bardziej przenośne niż kiedykolwiek wcześniej.

Polecamy aparaty ekg firmy: http://www.euro-medical.pl/aparaty-ekg

Aparat EKG 1200G

Aparat EKG przenośny 12 – kanałowy elektrokardiograf o zawartej konstrukcji, z wydrukiem 3/6/12 wyników na papierze termicznym 210mm, wyposażony w kolorowy ekran LCD 8 calowy, polskie język, automatyczną interpretację, wbudowaną baterią – 90 minut pracy lub 4 godziny czuwania. Aparat posiada wejście USB, przez który może łączyć się z komputerem. Aparat EKG łatwy i bardzo prosty w obsłudze przeznaczony do szpitali lub gabinetów lekarskich.


W standardzie Aparat posiada:

• elektrokardiograw 1200G

• komplet elektrod do aparatu

• zasilający przewód, oraz wejście na USB

• żel przeznaczony do badań

• kabel pacjentki

• rolka papieru 210 mm

• software

• książeczkę z opisem użytkowania aparatu


Wyposażenie opcjonalne dopłatą;

• Wózek pod EKG