Aparatura medyczna w sklepach medycznych w Polsce

Nasz Sklep internetowy powstał w 1991 roku i zajmuje się handlem sprzętu medycznego. Mamy w swojej ofercie szeroki wybór produktów lekarskich przeznaczonych do szpitali czy osób prywatnych. Nasze produktu produkowane są z wysokiej jakości materiałów posiadające długi gwarancje i wszelkie atesty i certyfikaty. Polecamy: http://www.euro-medical.pl/

Naszą misją jest wspieranie tych, którzy pomagają, dlatego sprzedajemy sprzęt rehabilitacyjny. Szeroki asortyment urządzeń do kompleksowego wyposażenia przychodni oraz  prywatnych gabinetów, Spa, do ratownictwa medycznego, jak również sprzęt do użytku domowego, wykorzystywany m.in. podczas opieki nad chorym. W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt medyczny konieczne do wykonywania leczenia i operacji z zakresu wszystkich dziedzin medycyny.

Odwiedź naszą stronę internetową oraz zapoznaj się z cenami wyrobów i aparatury szpitalnej. Zaopatrujemy wiele szpitali na terenie kraju. Rozwijamy też eksport za granicę od 9 lat. Nasze towary ratują życie pacjentom w wielu placówkach medycznych. Sprawdź nasze towary.


Cennik aparatury medycznej Euro-Medical – Wejdź na naszą stronę www : http://www.salamed.pl/produkty/aparaty-ekg/

Dzięki różnym naszych oferowanych wyrobów każdy odbiorca znajdzie coś dla siebie. W naszym asortymencie są też wózki medyczne dziecięce, standardowe, pielęgnacyjne i wózki bardzo trwałe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną www. Kupując wózki u nas w salonie otrzymasz 34 miesiące gwarancji. Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Dysponując niebywale sprawną siecią dystrybucyjną oraz sprzedażową, firma Euro-Medical może wciąż rozwijać się jako producent sprzętu medycznego. Codzienną pracę opieramy na długoletniej tradycji, która od początku pozwala naszej firmie stale rozszerzać swoje horyzonty. Euro-Medical w Bielsku-Białej jest obytym producentem oraz dystrybutorem sprzętu rehabilitacyjnego oraz medycznego, aparatury medycznej jak również innych wyrobów medycznych. Jako samodzielny podmiot gospodarczy istniejemy od 2000 roku a tkże wciąż rozwijamy swoją działalność w branży medycznej. Firma Euro-Medical powstała w 2000 roku, z misji zaproponowania polskim klientom wysokiej jakości sprzętu oraz aparatury medycznej.

Oferujemy sprzęt medyczny:

– Aparaty KTG i ssaki medyczne

– Spirometry i Koncentratory tlenu

– Wózki inwalidzkie oraz wózki reanimacyjne

– Łóżka szpitalne i szafki przyłóżkowe