Łóżko szpitalne UNIQUE+

Poznaj cennik naszych łóżek elektrycznych. Nasza firma od wielu lat sprzedaje łóżka medyczne, zarówno elektryczne jak i o stałej wysokości. Są to wyroby wysokiej jakości, które regularnie chwalą klienci. Nie oferujemy półśrodków- tylko produkty o doskonałej opinii.

Zaawansowane technologicznie łóżko o bardzo dużym udźwigu chorującego, bo aż 500 kg.
Wszystkie pozycje uzyskiwane są za pomocą silników elektrycznych kierowanych pilotem standardowym, przewodowym. Konstrukcja łóżka dopuszcza ułożenie w:
– funkcji wejściowej (leże 35centymetrów nad posadzką)
– pozycji  Trendelenburga: 17o
– pozycji anty-Trendelenburga: 17o
– pozycji Fowler’a (krzesełko)

W wyposażeniu łóżko posiada materac oraz dwudzielne barierki boczne, zabezpieczające pacjenta na całej długości leża, dodatkowo  zabezpieczone układem umożliwiającym opuszczenie barierek tylko od strony zewnętrznej łóżka. System jazdy składa się zczterech kół o wielkości 125 milimetrów, blokowanych jednocześnie. Oparcie pleców zaopatrzone w opcje CPR – mechaniczne opuszczanie segmentów w razie braku zasilania centralnego oraz w układ autoregresji, zapobiegający zakleszczeniu pacjenta podczas poruszania segmentów.
ŁÓŻKO dysponuje sporo opcji dodatkowychoraz akcesoriów dodatkowych, które klient może dokupić za dopłatą, np.: podświetlenie podłogi, przedłużanie leża, półka napościel, akumulator itd. W razie zainteresowania szerokiego zaawansowanymi opcjami proszę o kontakt.
Dane techniczne:
    – długość cała:  2280 mm
    – długość łożka:    1950 milimetrów
    – szerokość cała:    1130 milimetrów
    – szerokość łożka:  910 mm
    – wysokość mini. leża:  350 milimetrów
    – wysokość maxymalna leża:    800 milimetrów
    – udźwig łóżka:    500 kilogramów
    – średnica kół:  125 milimetrów
    – kąt ruchu oparcia pleców:    55 stopni
    – kąt ruchu segmentu udowego: 55 stopni
    – kąt funkcji Trendelenburga i A-TB:    po 17 o

Poznaj cenę