Fotel medyczny ginekologiczny JFG 2:

Zawsze proponujemy Państwu cenę konkurencyjną do standardów rynku.
Fotel ginekologiczny JFG-2 spisze się zarówno w sytuacjachprostszych jak i tych bardziej wymagających. W związku z tym oferujemy Państwu produkttrwały, jak przystało na używany w placówkach medycznych. Zawsze wybieramy jakość i zadowolenie klienta.

Fotel ginekologiczny został wykonany z profili stalowychpokrytych farbą proszkową. Konstrukcja fotela ginekologicznego jest bardzo stabilna i trwała nie tracąc przy tym na nowoczesnym designie i schludnym wykończeniu. Stół został zaprojektowany z troską o stuprocentowej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów. Jest wyposażony wustawialne oparcie z wygodnym podgłówkiem, jak równieżdemontowany podnóżek oraz regulowane we wszystkich płaszczyznach podkolanniki. W stole tym znajduje sięmożliwośćuzyskania pozycji leżącej, Trendelenburga i anty-Trendelenburga. W zestawie znajduje się pojemnik ze stali nierdzewnej oraz zamontowany w stelażu składany podest ułatwiający wejście i zejście z fotela. Blat pokryty jest wysokiej klasy materiałem skóropodobnym.
Produkt standardowo wykończony jest w tapicerce bezszwowej.
Konstrukcja stalowa w standardzie malowana jest proszkowo w kolorze białym.
Fotel ginekologiczny JFG 2 o konstrukcji prostej i bardzo stabilnej, nie tracąc przy tym na współczesnymdesignie i estetycznym wykończeniu. Fotel został zaprojektowany z myślą o pełnej wygodzie i komforcie zarówno dla lekarzy i pacjentów.

Skontaktuj się z nami w celu
uzyskania ceny