Stanowisko do pobierania krwi i iniekcji ST-02

Kupując u nas zyskujecie Państwo produkt o świetnej jakości oraz cenie.


Pobieranie krwi to skomplikowana czynność która wymaga odpowiedniego sprzętu takiego jak oferowane stanowisko do pobierania krwi oraz iniekcji. Wybór odpowiedniego stanowiska do pobierania krwi i iniekcji jest najistotniejszy w celu zagwarantowania bezpieczeństwa zabiegu, dlatego nasze wyroby stoją na najwyższym poziomie pod kątem użyteczności. Postaw na nasze stanowiska do pobierania krwi oraz nie bój się o przebieg iniekcji !

Stanowisko do pobierania krwi jest prostym i wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym sprawne dokonywanie zabiegu iniekcji zarówno na prawym jak i lewym przedramieniu.
Oferowane stanowisko do iniekcji pozwala na to to dzięki zastosowaniu praktycznego rozwiązania opierającego się na na możliwości zmiany ułożenia podłokietnika o kąt 180o, zmiany położenia zespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżeopcjadopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta.Nasze stanowiska tworządoskonałezaopatrzenie gabinetów lekarskich. Meble lekarskieprodukowane przez naszą firmę zapewniająnajwyższy standard i jakość wykonania. Stanowisko do pobierania krwi, to produkt, który poprzez zintegrowanie krzesła i stolika zabiegowego zaprojektowany jest do ułatwieniaprzeprowadzenia zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do użytku w jednostkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia. Przeprowadzenie tej czynnościułatwia przestawne, ściśle zintegrowane siedzisko z oparciem, które przezzmianęumiejscowieniaumożliwiadowolneprzeprowadzenie zabiegu. Wyrób wyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do oparcia przedramienia pacjenta albo osoby poddawanej zabiegowi.

Zobacz cala ofertę naszych foteli do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi
Sprawdź ofertę