Stanowisko do pobierania krwi i iniekcji ST-01

Pod kątem cen oraz trwałości jesteśmy liderami rynku medycznego.

 Fotel do pobrań i iniekcjii jest wyśmienitym wyborem ze względu na jakość i oceny klientów. Nasz wyrób w postaci stanowiska do pobierania krwi to bardzo dobre wyposażenie placówek medycznych. Nasz wyrób }w istotny sposób ułatwia pracę personelu medycznego.

Stanowisko do pobierania krwi jest prostym i użytecznym rozwiązaniem ułatwiającymefektywnedokonywaniezabiegu iniekcji tak na prawym jak i lewym przedramieniu.
Jest to wykonalne dzięki użyciu praktycznego rozwiązania polegającego na opcjiróżniceumiejscowienia podłokietnika o kąt 180o, zmianyumiejscowieniazespolonego z siedziskiem oparcia o kąt 90o takżeopcjadopasowania wysokości podłokietnika do wzrostu pacjenta. Nasze stanowiska stanowią doskonałe wyposażenie gabinetów lekarskich. Meble medyczne wytwarzane przez naszą firmę zapewniająnajwyższy standard i jakość wykonania.
Zastosowanie:
Stanowisko do pobierania krwi, to wyrób, który poprzez zespolenie krzesła i stolika zabiegowego przeznaczony jest do ułatwieniadokonanie zabiegu iniekcji na prawym lub lewym przedramieniu osoby poddawanej zabiegowi. Przeznaczony jest do stosowania w placówkach służby zdrowia, szpitalach, sanatoriach. Idealne meble medyczne i szpitalne dla służby zdrowia.
Charakterystyka:
Dokonywanie tej czynnościupraszcza przestawne, ściśle zespolone siedzisko z oparciem, które poprzezzmianęustawieniaumożliwiaswobodneprzeprowadzenie zabiegu. Sprzętwyposażony jest we wspornik „podłokietnik”, który służy do podparcia przedramienia pacjenta lub osoby poddawanej zabiegowi.
Stanowisko do pobierania krwi jest wyrobem nieinwazyjnym, niesterylnym.

Znajdź odpowiadający Twoim potrzebom fotele do pobrań http://www.euro-medical.pl/fotele-do-pobierania-krwi

Zapoznaj się z ofertą